Pergola & Kış Bahçesi Sistemleri Tasarımları

  • Pergola & Kış Bahçesi Sistemleri, açık alanlarınızı dört mevsim kullanabileceğiniz konforlu mekanlara dönüştürmek için tasarlanan sistemlerdir.
  • YK İç Mimarlık, uygulama yapılması istenen alana uygun Pergola & Kış Bahçesi tasarımını yaparak kullanıcıya sunar.
  • Uygulamanın yapılacağı bölgenin coğrafi özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan Pergola & Kış Bahçesi Sistemleri, yaz mevsiminde güneşin yakıcı ve bunaltıcı etkilerine, kış mevsiminde ise rüzgarın, yağmur ve kar yağışının olumsuz etkilerine karşı kullanıcıyı korur ve konforlu bir yaşam alanı oluşturur.

Pergola & Kış Bahçesi Sistemleri Uygulama Alanları

  • Pergola & Kış Bahçesi Sistemleri, otellerin, kafelerin & restoranların açık alanlarında, konut teraslarında ve dört mevsim konforlu bir şekilde kullanmak istediğiniz tüm açık alanlarda uygulanabilir.    

    Pergola & Kış Bahçesi Sistemlerinin Fiyatları

  • Sistemin uygulanacağı alanın metrajı, açılır kapanır ya da sabit oluşu, etrafının kapanıp kapanmayacağı gibi bir çok unsur fiyatta etkilidir. YK İç Mimarlık olarak, İstanbul içi taleplerde, ücretsiz olarak uygulamanın yapılacağı alanın keşfini yaparak zamanınızın değerli olduğu bilinciyle hızlı şekilde çözüm sağlıyoruz.@2018 ykicmimarlik