Pergola Tente Sisteminin Özellikleri

  • Pergola Sistemi, Açılır Kapanır Tente Sistemi olarakta nitelendirilebilir. Pergola Sistemi, kullanıcı isteğine göre açılır kapanır ya da sabit tavan olarak uygulanabilir.
  • Pergola sisteminin taşıyıcı kısmı tamamen alüminyum profillerden oluşmaktadır. Sistem, kullanıcı terciğine göre istenilen renk ve dokuda üretilip, uygulanabilmektedir.
  • Açılır Kapanır ya da Sabit olarak yapılacak tavan kısmı ise Pergola Sistemi için özel olarak üretilen Blackout Tente kumaşından oluşmaktadır. Blackout Tente kumaşının içeriğinde, alev alma önleyici katman, ışık geçirmez katman ve polyester katman olmak üzere 3 katman bulunur. Blackout Tente kumaşı, alev almaz, ışık ve su geçirmez özel bir yapıya sahiptir. Pergola Sistemi, kullanıcı isteğine göre etrafı açık ya da kapalı olarak uygulanabilir.
  • Pergola çevresi kapatılmadığı takdirde kış mevsiminde kullanılması çok mümkün olmayacağı için YK İç Mimarlık olarak Pergola çevresinin kapatılarak uygulanmasını öneririz.
  • Pergola çevresi, Katlanır cam, Sürme cam, Motorlu giyotin cam, Sabit cam ve Motorlu perde ( Zip perde ) sistemiyle kapatılabilir. Böylece kullanıcıya dört mevsim hizmet edecek ferah ve konforlu yaşama alanları elde edilir.

 @2018 ykicmimarlik